Kurye & Nakliye Hizmetlerimiz

Çabuk Geldik Kurye ve Nakliye Hizmetleri; işe tahsis edilmiş(dedike) kurye, paket başı kurye ve esnaf kurye sistemleri ile çalışma şekli mevcuttur.
 
Müşterilerinin talebine göre lokasyon bazında ekip planlaması yaparak max. 4 km sınırı ile hızlı teslimat için yoğun ekipler ile hizmet sağlamaktadır.
 
Temel disiplin ve müşteri memnuniyeti ilkeleri ile beraber en önemsediğimiz konu taleplerinize özel ekip planlamaları yapıp Lojistik Çözüm Ortağınız olarak gerekli ekip ve ekipmanları şekillendirmektir.
 
Çabuk Geldik Kurye ve Nakliye Hizmetleri personel alım sürecini en temelde saha tecrübelerine dayalı olmakla beraber özgün mülakatlar ve değerlendirmeler ile sağlamaktadır.
 
İdari yapıda İnsan Kaynakları tarafından incelenen yasal gerekliliklerin kontrol ve sınanma süreçleri sonrası mutlaka saha tecrübesine sahip yöneticilerimiz tarafından da ayrıca sınanmaktadır.
 
Ekibe dahil edilecek personellerin her birinin işine ve ekibine saygı göstererek, profesyonel refleksler ve disiplinle çalışması en temel önceliktir.

Çözümlerimiz

01

Dedike Kurye

Size özel tahsis edilen kuryelerimizle, işlerinizde hiçbir aksama olmayacağını güvence altına alıyoruz. Kuryelerimiz sisteminizin yoğunluğuna gereken ölçüde entegre olmaya her an hazır olacaklar.

02

Paket Başı Teslimatlar

Belirli rutinlere sahip olan işletmeleriniz için ilgili sayıları ve programı sistemimize entegre edip programa sadık kalınarak hizmetlerin aksamadan yürütülmesini sağlıyoruz.

03

Tam Entegrasyon

Mevcut sistemlerinize entegre bir şekilde direkt talimatlarınız ile çalışacak ekipler korrdine edip hizmete hazır halde temponuza uyum sağlıyoruz.

04

Birlikte Güçlü

Aile gibi çalıştığımız ekibimiz ile birlikte güçlüyüz, sizlerede işlerinize değer katan bir ekip ile birlikte güçlü olmayı teklif ediyoruz.